KASSARI RATSAMATKAD | Ristitee talu, Käina vald, Hiiumaa | +372 53 334 779
Kestvusratsutamisega on tegeletud juba üle 21 aastat, alates 1998. Selja taga on aretajate, osaliselt kogu Ristitee talu pere, ratsanike, treenerite ja teiste abiliste aastatepikkune töö ja vaev.
Kui palutakse nimetada viis Eesti suuremat saart, siis sattub Kassari loetelusse harva, ent suuruselt viies on ta siiski. Kassari eriliseks võluks on avarad rannaniidud, pool-looduslikud maastikud. See on madal ala, mis kõrgema veeseisu aegu üle ujutatakse, napi taimkattega, soolalembesed taimed moodustavad delikaatselt värvika vaipkatte.
Saart ehib 17. sajandil ehitatud Kassari kabel ning kui te kabeli poole sõidate, siis märkate ühel hetkel neljajalgseid olevusi. Need on perekond Tiku hobused ja te olete jõudnud Kassari ratsataluni. Suksusid on kolmesaja kanti, põhiosa on Eesti hobused, sekka natuke suuremaid ja väiksemaid isendeid vastavalt turistide ja pererahva vajadusele. Eesti hobuse käekäigus ja aretuses on sel talul oluline koht.
Suksusid on kolmesaja kanti, põhiosa on Eesti hobused, sekka natuke suuremaid ja väiksemaid isendeid vastavalt turistide ja pererahva vajadusele. Eesti hobuse käekäigus ja aretuses on sel talul oluline koht.

Lepi kokku kohtumine ning tule külasta meid.

Linda +372 518 9693
Priidu +372 533 34779
Triinu +372 518 9693

Või kirjuta meile ning vastame teile esimesel võimalusel.

Close Menu
en_GBEN
etET en_GBEN